İletişim

Dizilopedi olarak tüm televizyon dizileri hakkında bir ansiklopedi oluşturma fikriyle yayın hayatımıza başladık. Dizilerde giyilen kıyafetler, çalan şarkılar, fragmanlar ve reytingler hakkında bilgiler verebilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Diziler hakkındaki en güncel bilgilere ulaşabilmek için düzenli olarak sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizi sosyal medya hesaplarınızda da paylaşırsanız bizi çok mutlu edersiniz.

Sitemiz telif haklarını ihlal eden haber ve fragman yayınlanmamasına özen göstermektedir. Sitemizdeki haberler 5651 sayılı yasada belirtilen "İçerik Sağlayıcı" maddesine göre yayınlanmaktadır. İlgili yasa gereğince site yönetiminin hukuka aykırı haberleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemizde Uyar ve Kaldır prensibi uygulanmaktadır. Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içerikleri, telif hakkını gösterir belge ile birlikte bize ilettiğiniz takdirde bu içerikler 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılmaktadır. 

Dizilopedi ekibiyle iletişime geçmek için aşağıda yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Her türlü öneri ve isteklerinizi bekliyoruz. Reklam istekleri için de bu formdan iletişime geçiniz.

Formun hata verdiği durumlarda dizilopedi@yandex.com ya da iletisim@dizilopedi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İsim

E-Posta *
Mesaj *