Dizi Kıyafetleri

Televizyon ekranlarında birbirinden güzel onlarca dizi yayınlanırken bu dizilerin birçok değişkeni izleyenler tarafından merak ediliyor. Yeri geliyor bir müzik çalıyor ve kimin olduğu merak ediliyor, yeri geliyor yeni bir oyuncu diziye katılıyor ve hayatı merak ediliyor. Ancak merak edilenlerin en başında oyuncuların yani karakterlerin giydiği kıyafetler geliyor.

Bu diziler ve daha fazlasının kıyafetleri #Dizilopedi'de!

Dizilerde giyilen kıyafetlerin sponsor markaları izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. #Dizilopedi olarak izleyicilerin merakını gidermek amacıyla dizilerde giyilen kıyafetlerin sponsorlarını sitemizde paylaşıyoruz. Aslına bakarsanız tüm dizilerin kıyafetlerini paylaşmak istiyoruz ama bazı dizilere ait sponsor bilgileri paylaşılmıyor. Bundan dolayı sadece bilgileri paylaşılan dizilerin kıyafetlerini sitemize ekliyoruz. 

Aşağıda kıyafet sponsorlarını açıkladığımız dizileri bulabilirsiniz. Bunların arasına eklenmesini istediğiniz diziler olması halinde yorum kısmından lütfen bildiriniz. Elimizde geldiğince isteklerinizi göz önünde bulunduracak ve eklemeye çalışacağız.

Kıyafet Sponsorları Eklenen Diziler

  • Aşağıda sitemizde kıyafetleri paylaşılan dizileri bulabilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz dizinin linkine tıklayarak kıyafet sponsorları sayfasına ulaşabilirsiniz.
  • Yeni başlayacak diziler olması halinde buraya eklenecektir.
  • Final yapan diziler bu listeden çıkarılır. O dizilerin kıyafetlerine eğer paylaşılmışsa arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.
  • İlgilendiğiniz dizi burada yoksa yorum kısmından bildirmeniz halinde eklemeye çalışacağız.
  • Son olarak; sitemizi sosyal medyada paylaşarak bize destek olursanız çok mutlu oluruz :)

0 Yorum "Dizi Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder