Gülperi Dizisi Oyuncuları

Eylül ayının gelmesiyle birlikte televizyon ekranlarında yeni diziler boy göstermeye başladı. Her sezon olduğu gibi bu sezon da birbirinden iddiali diziler izleyicilerin beğenisine sunulacak. Bu dizilerden biri de Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gülperi dizisidir.Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in yer aldığı dizide çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesi anlatılacak. Bir süredir ekranlarda görmediğimiz Nurgül Yeşilçay'ın yeniden ekranlara döneceği dizi merakla bekleniyor. İlk bölümü 14 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek dizinin oyuncuları ise başrolleri dışındaki diğer oyuncuları da izleyiciler tarafındna merak ediliyor. Aşağıda Gülperi dizisinde rol olacak oyuncuları ve canlandıracakları karakterleri bulabilirsiniz.

Nurgül Yeşilçay dizide çocuklarına kavuşmak için var gücüyle mücadele eden Gülperi Çetin karakterini canlandıracaktır. Timuçin Esen ise dizide bir avukatı canlandıracaktır. Ayrıca dizide Tarık Pabuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Aleyna Özgeçen, Burak Dalak, Emir Özyakışır ve Ezgi Gör rol alacaktır. 

14 Eylül Cuma günü başlayacak olan Gülperi dizisinin oyuncuları bu şekildedir. Diziye dair diğer tüm detayları elimizden geldiğinde sitemizde sizlerle paylaşacağız.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Gülperi Dizisi Oyuncuları "

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder