Yuvamdaki Düşman Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Show Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor! Çok yakında başlayacağı duyurulan dizinin adı Yuvamdaki Düşman. Dizinin ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunda kimlerin olduğunu ve ne anlatacağını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Ne Anlatacak?

Çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu

Yuvamdaki Düşman'ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi oyuncular yer alacak.

Yuvamdaki Düşman dizisinin ne zaman başlayacağına herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Paylaşılması halinde bizde sizler için sitemize ekleyeceğiz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Yuvamdaki Düşman Dizisi Konusu ve Oyuncuları"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder