Ufak Tefek Cinayetler 9.Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının Salı günleri yayınlanan dizisi Ufak Tefek Cinayetler, fenomen diziler arasına adına yazdırma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yayınlanmaya başladığı günden beri büyük ses getiren dizinin 8.bölümü 12 Aralık 2017 günü yayınlandı. Yine oldukça hareketli ve gerilimli bir bölüm izledik.


8.bölümde ortalık fena halde karışmış, kimin ne yaptığını anlamaz olmuştuk. Merve ve Pelin'in aldatılma konusundaki düşünceleri, Oya'nın da hareketleriyle en yüksek noktaya ulaşmıştı. Taylan ve Serhan ise eşlerinin doldurmaları sonucunda birbirlerine girme noktasına gelmişlerdi. Oya, Sarmaşık'a döndüğünden beri adeta ortalığın tozunu dumana katıyor. Hiçbir şey yapmadan çevresindekilerin birbirine girmesine sebebiyet veriyor. Bakalım bu konuda daha neler göreceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler'in 9.bölümü 19 Aralık 2017 Salı günü yayınlanacaktır. Dizinin izleyicilerinden yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu çok fazla aldığımız için cevaplayalım. Fragman henüz yayınlanmadı. Ancak önümüzdeki 1-2 gün içinde fragmanın yayınlanacağını düşünüyoruz. 9.bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak bizim sitemizde izleyeceğinize emin olabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler için tıklayın.

Ufak Tefek Cinayetler 9.Bölüm Fragmanı

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Ufak Tefek Cinayetler 9.Bölüm Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder