Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm 2.Fragmanı (Neler Olacak)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 7.bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5 Aralık Salı günü yayınlanacak olan 7.bölümde entrikalar dönmeye devam ediyor. Yayınlanan ilk fragmana baktığımızda Merve'nin asla rahat durmayacağını, her ne kadar Pelin'le arası bozulsa da bir şekilde düzeltip tekrar Oya'nın kuyusunu kazmaya başlayacağını görüyoruz. Bunun yanında Arzu'da yavaş yavaş saf kadın rolünde çıkıp şer birliğinde yer almanın gerektirdiği kötülüğe sahip olmaya başlayacak gibi duruyor.


Oya ve Serhan arasındaki ilişkiyeyse ayrı bir parantez açmak gerekiyor. İki karakterde içten içe aşkı hissetmeye başladı. Yavaş yavaş birbirlerine daha fazla bağlanıyorlar. Aynı durumda Merve olsa her türlü kullanırdı ama Oya biraz daha saf gibi davranıyor. İlerleyen bölümlerde Oya'nın Serhan üzerinden Merve'ye türlü oyunlar çevirdiğini görebiliriz. Bununla beraber Merve, tuttuğu ajan sayesinde Serhan ve Oya arasında bir ilişki olduğunu öğrenir gibi olacak ama orda farklı şeyler olacaktır. Yani henüz onu öğrenecek evreye geldiğini sanmıyorum. Yine de bu durumu içinde düşüneceğini söyleyebiliriz. Tabi böyle bir durumda neler olur kestirmek güç. Zaten Oya'yı bir kaşık suda boğacak olan Merve, bir de elinden kocası alınırsa neler yapar düşünmek bile istemiyorum. Kim bilir belki de pencereden düşen Serhan'dır. Merve aralarındaki ilişkiyi orda öğrenecek ve sinirle Serhan'ı pencereden itecektir. Ne dersiniz? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler'in 7.bölüm 2.fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında burada sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz 6.bölümde giyilen kıyafetler köşemizi ziyaret ederek kıyafetlerin markalarını öğrenebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm 2.Fragmanı


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm 2.Fragmanı (Neler Olacak)"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder