Söz 25.Bölüm Fragmanı


Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz'ün 24.bölümü yayınlandı. Bu bölümde izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Başladığı günden beri reyting listelerinin zirvesinde yer alan dizi, bu bölümüyle de ilk sırada yer almayı bilecektir. Bunun yanında bölümün bitişinden itibaren izleyiciler merakla yeni bölüme dair fragmanı beklemeye başladı.

24.Bölümde Neler Oldu?

Agâh’ı yakalamayı başaran Tim’in bir sonraki hedefi onu güvenli bir şekilde Türkiye’ye getirmektir. Sınır ötesinde, Ortadoğu’nun en tehlikeli bölgelerinden birinde olan Tim için zorlu bir yolculuk başlayacaktır. 
Büyükelçi ve Çolak, Agâh’ı geri almanın planlarını yapmaktadır. Bölgedeki tüm adamlarını toplayan Çolak, Tim’in sınırı geçmesine izin vermemek için harekete geçer.
Kamptaki mültecilerde ortaya çıkan bazı belirtiler Bahar’ı ciddi bir tehdidin ortasında bırakırken Eylem ise verdiği kararların bedelini ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.
Çolak ve adamları Tim’in sınırı geçmemesi için elinden geleni yapar. Onun bu hamlesini savuşturmak isteyen Yavuz ve Tim, Türk Büyükelçiliğine ulaşmaya çalışır. Fakat Çolak kolay vazgeçmeyecektir. Sınır ötesindeki bu Türk toprağı, korunması gereken bir kaledir artık.
Söz 25.bölüm fragmanı önümüzdeki günlerde Star Tv tarafından yayınlanacaktır. Fragman resmi yayın organı tarafından yayınlandıktan hemen sonra sitemize eklenecektir. Dilerseniz fragman yayınlanana kadar Söz dizisinde çalan şarkılara göz atabilirsiniz.

Söz 25.Bölüm Fragmanı

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Söz 25.Bölüm Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder