Şevkat Yerimdar Kıyafet Sponsorları

Şevkat Yerimdar dizisinin Fox Tv ekranlarındaki serüveni devam ediyor. İzleyiciler tarafından fazlasıyla beğenilen dizinin reytingleri oldukça iyi durumda. Ayrıca dizi sosyal medyanın da en çok konuşulan dizileri arasında yer alıyor. Umarız uzun bir süre bu başarısını sürdürür ve yayında kalır.

Bu konumuzda Şevkat Yerimdar dizisinin çok merak edilen kıyafet sponsorlarını paylaşacağız. Özellikle Esin'in giydiği kıyafetlerin markalarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi dizide Esin karakterini Başak Parlak canlandırıyor. Bu konuda güzel oyuncunun sadece dizide giydiği kıyafetleri değil katıldığı etkinliklerde giydiği kıyafetlere de yer vermeye çalışacağız.

Şevkat Yerimdar kıyafet markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak Esin'in kıyafetlerini burada paylaşacağız. Ancak açıklanması halinde diğer oyuncuların kıyafetleri de paylaşılacaktır. Ayrıca Esin'in giydiği kıyafetlerden markasını merak ettiğiniz kıyafet burada yoksa yorum kısmından bildirmeniz halinde en kısa sürede eklenecektir.

Şevkat Yerimdar Kıyafet Sponsorları

Kıyafetlerin markaları açıklandıkça buraya eklenecektir. Markasını merak ettiğiniz kıyafetleri ayrıca yorum kısmından bildirebilirsiniz.
Esin'in küpelerinin markası Mea Lux.
Simli bluzunun markası Atölye No6. 
Esin'in giydiği örme bluzun markası Drape Butik.Başak Parlak'ın kazağının markası Fine Apple.
Küpelerinin markası Mea Lux.

Başak Parlak'ın elbisesinin markası Atölye No6.

Esin'in eteğinin markası Fine Apple.

Esin'in botunun markası Pello Shoes.
Tüm dizilerin kıyafetleri için buraya tıklayın!
Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum var. "Şevkat Yerimdar Kıyafet Sponsorları"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.
  1. 2 şubattaki bölümde esinin giydiği mavi kaban ve mavi kazak hangi marka. Şimdiden teşekkürler

    YanıtlaSil