Meryem 19.Bölüm Kıyafetleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem'in 19.bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Oldukça hareketli geçecek gibi gözüken yeni bölümde, Meryem'in sakladığı gerçeği itiraf ederek ortalığı karıştırıyor. Bu itiraf neticesinde Savaş ve Oktay karşı karşıya geliyor. Bakalım bu savaşın kazananı kim olacak, akşam hep birlikte göreceğiz.

19.Bölüm Özeti


Oktay yolun sonundadır artık. Savaş’ın öfkesi, ona karşı giderek artmaktadır. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş’ın onu affetmeyeceğini bile bile Oktay’ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş’ın katil olmasını da Oktay’ın ölmesini de istemez. Meryem için asıl zorluk sırrın ortaya çıkmasından sonra başlayacaktır.
Meryem dizisinin 19.bölümünde giyilen kıyafetleri bu konuda sizler için paylaşacağız. Özellikle Meryem'in giydiği kıyafetleri araştırmaya çalışıyoruz. Bunun yanında dizide rol alan diğer oyuncuların giydiği kıyafetleri ve takıları da buldukça konumuza ekleyeceğiz. Buraya eklenmeyen ve merak ettiğiniz kıyafetler varsa yorum kısmından bize bildirmeniz halinde en kısa sürede eklenecektir.

Meryem 19.Bölüm Kıyafetleri


[Kıyafetler ve sponsorları açıklandıkça buraya eklenmektedir.]

Berk'in gömleğinin markası Ramsey.

Beliz'in giydiği pantolon ve bluzdan oluşan kombinin markası Mango.Burcu'nun kabanının markası Colin's.


Meryem'in önceki bölümlerinde ve diğer dizilerde giyilen kıyafetler için dizi kıyafetleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Meryem 19.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder