Kızlarım İçin 2.Bölüm Kıyafetleri

Kanal D ekranlarında geçen hafta başlayan Kızlarım İçin dizisi, 2.bölümüyle bugün izleyicilerin karşısına çıktı. Geçen hafta beklediği ilgiyi görmeyen dizinin bu hafta oldukça ilgi çektiğini söylemek gerekiyor. Umarız her geçen gün daha da yükselerek iyi yerlere gelir.

2.Bölüm Özeti

Sumru, annesini öldürmenin vicdan azabıyla neler yapacak? Kızının suçunu üstlenen Yaşar Yılmaz’ı hapiste neler bekliyor? Annesini öldürmenin verdiği vicdan azabıyla Sumru’nun hayatı alt üst olur. Bu vicdan azabı ona neler yaptıracak? Kumru, babasını Yağız’ın onun avukatı olması için ikna edebilecek mi? Kumru’yu kıskanan Alper, Yağız’la karşı karşıya gelir. Alper ve Kumru’nun aşkını öğrenen Hacer, Alper’i Kumru’dan uzak tutmak için neler yapacak? Egemen - Sumru aşkında neler yaşanacak? Annelerinin ölümü ve babalarının hapse girmesinden sonra çocukları nasıl bir hayat bekliyor? 

Kızlarım İçin dizisinin 2.bölümünde oyuncular tarafından birbirinden güzel kıyafetler giyildiğini gördük. Sizler için bu kıyafetleri araştırdık ve bulabildiklerimizi sitemize ekliyoruz. Burada olmayıpta merak ettiğiniz kıyafetler varsa yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Kızlarım İçin 2.Bölüm Kıyafetleri

Kumru'nun kabanının markası TrendyolMilla.

Kumru'nun deri ceketinin markası Defacto.

Kumru'nun trençkotunun markası TrendyolMilla.

Dilerseniz dizi kıyafetleri kategorimizi ziyaret ederek diğer dizilerde giyilen kıyafetleri inceleyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Kızlarım İçin 2.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder