Kanatsız Kuşlar 25.Bölüm Kıyafetleri

Kanatsız Kuşlar dizisinin 25.bölümü bu akşam Atv ekranlarında yayınlanacak. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizinin yeni bölümünde yine oldukça güzel anlar yaşanacak. Bu bölümde bir evlenme teklifi sahnesi izleyeceğiz. Bakalım teklifin sonunda neler olacak göreceğiz.

25.Bölüm Özeti

Azime, Tuba'nın başına gelenlerden sorumlu tutulacağı korkusuyla ne yapacağını şaşırmıştır. Mert'in velayet sorunu Muzaffer'in başına iş açacak gibi görünmektedir. Almanya'daki dedesinin görevlendirdiği bir avukat, büyük bir tehdit oluşturur. Nefise'nin her şeyi göze alarak yaptığı hamle Mert'i kurtarabilecek midir? Boşanmak üzere olduğu karısının yaptığı fedakarlık, Muzafer'in içindeki buzları eritecek gibidir. Kemal, kızının oyununu bozmuş, Emre'ye daha fazla güvenmeye başlamıştır. Kemal'in desteğini alan Emre, bilmediği öz babası Muzaffer'in karşısına dikilir. Onur'un yaşadıkları yüzünden hayata bakışı değişen Zeynep'e bir sürprizi vardır. Yeniden umutlanıp yaşama bağlanması için hazırladığı bu sürpriz Zeynep'i çok şaşırtır. Ancak her ikisi de onları şoka sokacak daha büyük bir olayın gerçekleşmek üzere olduğundan habersizdirler.

Kanatsız Kuşlar dizisinin 25.bölümünde giyilen birbirinden güzel kıyafetleri ve sponsorlarını sizler için bu konuda paylaşacağız. Şuanda sadece fragmanlardan ve Atv tarafından paylaşılan fotoğraflardan elde ettiğimiz görüntüleri sizlerle paylaşacağız. Dizi yayınlandıktan sonra kıyafetlerin hemen hemen hepsini ve markalarını sitemize eklemeye çalışacağız. Özel olarak merak ettiğiniz kıyafetler olması durumunda yorum kısmından bildirmeniz halinde en kısa sürede eklenecektir.

Kanatsız Kuşlar 25.Bölüm Kıyafetleri


Onur'un giydiği takımın markası KİP.
Ayakkabısının markası İnci Deri.

Zeynep'in kırmızı elbisesinin markası Zeynep Ökmen Atölye.
Ayakkabısının markası İnci Deri.
Diğer dizilerde giyilen kıyafetleri ve sponsorlarını dizilerde giyilen kıyafetler bölümümüzde bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Kanatsız Kuşlar 25.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder