İstanbullu Gelin 29.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin dizisinin 29.bölümü bu akşam 20:00'den itibaren Star Tv ekranlarında olacak. Her bölümde izleyicileri ekranlara kilitleyen dizi, bu bölümüyle de oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor. Aslı Enver ve Özcan Deniz'in muhteşem oyunculuklarının dizinin bu kadar ilgi görmesinde büyük payı var. Özcan Deniz'in oyunculuğu konusunda kimsenin herhangi bir tereddütü yoktur. Zira yıllardır yaptığı filmler ve diziler en çok izlenenler arasında yer alıyor. Aslı Enver'de her dizisi ve filmiyle oyunculuğunu biraz daha iyileştiriyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde aldığı en iyi kadın oyuncu ödülü de bunun en büyük göstergelerinden biridir.


İstanbullu Gelin dizisinde oyuncular ve senaryolar kadar karakterlerin kıyafetleri de izleyicilerden tam not alıyor. Özellikle Süreyya'nın giydiği kıyafetler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizilopedi olarak Süreyya karakterinin giydiği kıyafetleri ve kullandığı aksesuarları sizler için sitemizde paylaşıyoruz. Dizinin 29.bölümünde giyilen kıyafetleri de sizlerle paylaşacağız.

İstanbullu Gelin 29.bölüm kıyafetlerini aşağıda bulabilirsiniz. Kıyafetler ve markaları bölüm yayınlandıktan sonra eklendiği için dilerseniz İstanbullu Gelin kıyafetleri köşemizi ziyaret ederek dizinin önceki bölümlerinde giyilen kıyafetleri inceleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 29.Bölüm Kıyafetleri

Süreyya'nın kazağının markası Boyner.
Fiyatı: 125 TL

Begüm'ün kazağının markası Fabrika.
Faruk'un montunun markası Mavi.

Süreyya'nın kabanının markası Bellfield Clothing.

Süreyya'nın hırkasının markası Mudo.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "İstanbullu Gelin 29.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder