İstanbullu Gelin 28.Bölüm Kıyafetleri

Star Tv ekranlarının Cuma akşamları yayınlanan dizisi İstanbullu Gelin, 28.bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Dizinin bu bölümü de oldukça hareketli geçti. İzleyiciler şimdi merakla yeni bölümü beklemeye başladı.

İstanbullu Gelin dizisinin senaryosu izleyiciler tarafından beğenilirken dizinin beğenilen tek noktası senaryosu değil. Dizide oyuncular tarafından giyilen kıyafetlerde oldukça beğenilmektedir. Özellikle Süreyya'nın giydiği kıyafetlerin hemen hemen hepsi merak edilmekte ve araştırılmaktadır.

Dizilopedi olarak İstanbullu Gelin dizisinde giyilen kıyafetleri ve markalarını bulabildiğimiz kadarıyla sizlerle paylaşacağız. Süreyya'nın giydiği montu, kabanı, elbiseleri ve takılarını sizler için buraya ekliyoruz. Burada olmayan ve merak ettiğiniz kıyafetleri yorum kısmından belirtmeniz halinde en kısa sürede konuya eklenecektir.

İstanbullu Gelin 28.Bölüm Kıyafetleri

Burcu'nun süet elbisesini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Süreyya'nın çiçek desenli elbisesinin markası H&M
Fiyatı: 179 TL

Burcu'nun kolyesinin markası Urban Queen.

Dilara'nın küpesinin markası Urban Queen.

Süreyya'nın küpesinin markası Hola Design.

Burcu'nun kabanının markası TrendyolMilla.

Süreyya'nın kazağının markası Boyner.
Fiyatı: 250 TL


İstanbullu Gelin dizisinin önceki bölümünde giyilen kıyafetler ve diğer dizilerde giyilen kıyafetler için dizi kıyafetleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "İstanbullu Gelin 28.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder