Hıçkırık Dizisi Kıyafet Sponsorları

Kanal D ekranlarında yepyeni bir günlük dizi başlıyor. Kısa süre önce tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlayan dizinin adı ise Hıçkırık olarak açıklandı. Peki, dizide hangi oyuncular rol alıyor, dizinin kıyafet sponsorları hangi markalar, ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Tüm bu soruların cevabını konumuzda bulabilirsiniz.


Hıçkırık dizisinin başrollerinde Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz yer alıyor. Kerime Nadir'in aynı isimli ölümsüz eserinden uyarlanacak olan dizinin senaryosunu ise Redife Zerener ve Gökhan Korkusuz kaleme alacak. Merakla beklenen dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz duyurulmadı.

Hıçkırık dizisi senaryosuyla dikkat çekeceği kadar dizide giyilen kıyafetlerle de dikkat çekecek. #Dizilopedi olarak tüm dizilerin kıyafetleri hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendirdiğimiz gibi Hıçkırık dizisi kıyafetleri hakkında da bilgilendirmeye çalışacağız. Dizi başladıktan sonra kıyafetlerin sponsorları açıklandıkça bu konuda ziyaretçilerimizle paylaşacağız.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Hıçkırık Dizisi Kıyafet Sponsorları"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder