Hayat Sırları 6.Bölüm Kıyafetleri

Hayat Sırları'nın 6.bölümü bugün Star Tv ekranlarında yayınlandı. Dizinin yeni bölümü de sevenleri tarafından oldukça beğenildi. Dizinin içeriği kadar izleyiciler tarafından oyuncuların giydiği kıyafetler de beğeniliyor ve markaları merak ediliyor. Dizilopedi olarak hemen hemen tüm diziler için yaptığımız gibi Hayat Sırları'nın da kıyafetlerini ve sponsorlarını sitemizde paylaşıyoruz.

6.Bölüm Özeti

Hakan, Mustafa Kuzgun’un kapısına dayanır ve “sen benim babamsın” der. Mustafa, Hakan’la yüzleşirken Kemal de İsmet’in parayı almaya gelemeden vurulduğunu İnci’ye anlatır. İnci, Mustafa’nın silahı olduğunu görünce İsmet’i kocası vurdu zanneder. Oysa Mustafa oğlunu takip etmiş ve İsmet’i vuranı hayal meyal görmüştür. Kocasının hareketlerinden şüphelenen İnci, Zafer’e takip ettirir.
Kemal, Banu’dan aldığı borç parayı götürüp kızın babasına iade eder. Banu, her gün biraz daha aşık olduğu Kemal’e açılmayı bir türlü beceremez. Bu arada Kemal, kafede tanıştığı Tuba’dan çok etkilenmiştir. Kemal’in Burak’tan yeni ayrılan Tuba’ya olan ilgisi Banu’yu fena yaralar.
Mustafa ile yüzleşen Hakan çok üzgün bir şekilde evine gider. Annesinden olanları saklamaya devam edecektir. Ertesi gün Hakan, Mustafa’nın onunla ilgili gerçeği ailesinden sakladığını öğrenir ve Mustafa’ya karşı daha çok bilenir. Hakan giderek bozulan ruh hali sonunda ona son adımı da attırır. 
Burak, İstanbul sokaklarında dolaşarak geçmişi anmaya ve Seher’e olan aşkının sağlamasını yapmaya devam eder. Burak, annesiyle arasını düzeltmek ve boşanma sürecine destek olmak için bir adım atar. Akşam yemeğine gider. Ancak Ayşen oğluna kötü bir sürprizi vardır
Artık taşıdığı yükten ve sırdan çok yorulan Seher kayıp kızıyla ilgili büyük bir ipucuna ulaşır. Ancak Seher artık yalnız değildir. Gerçekleri öğrenen Kemal ona bu süreçte destek olacaktır. Seher’i evden almaya gelen Burak, annesini mahallede görür ve binaları satın aldığını öğrenir.
Ayşen, Kuzgun Ailesi’ni huzursuz etmek için Zafer’i kullanmaya, Mustafa’ya da iyi davranmaya devam eder. Melek, kocasını Ayşen’den kıskanmaya başlamıştır. Ortalığı karıştırmaya doymayan Ayşen sayesinde Kuzgun Ailesi, kızları Seher’in Burak’la geçmişte ilişkisi olduğunu öğrenirler.

Hayat Sırları'nın 6.bölümünde giyilen kıyafetleri aşağıda bulabilirsiniz. Konumuz düzenli olarak güncellenmektedir. Merak ettiğiniz kıyafet yoksa daha sonra kontrol edebilir ya da yorum kısmından bize bildirebilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa sürede yanıt verilmektedir.

Hayat Sırları 6.Bölüm Kıyafetleri

[Kıyafetlerin sponsorları açıklandıkça eklenecektir.]


Seher'in kabanının markası Nocturne.Sibel'in giydiği ceketin markası Zeynep Ökmen Atölye.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Hayat Sırları 6.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder