Gülizar Dizisi Oyuncuları

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor! Adı Gülizar olarak açıklanan dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve izleyiciler tarafından şimdiden merakla beklenmeye başlandı. Diziyi izlemeyi düşünenler Gülizar oyuncu kadrosunu da çok merak ediyor. Dizilopedi olarak Gülizar dizisinde rol alacak isimleri bu konuda sizlerle paylaşacağız.

Gülizar dizisinin yapımcılığını birçok ses getiren projede imzası bulunan O3 Medya yapıyor. Dizinin senaryosunu Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu yapacak. Yönetmenliğini ise senaryoyu da yazacak olan Çağan Irmak yapacak.

Gülizar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Gülizar dizisinin başrollerinde güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat yer alıyor. Bu iki oyuncu dışında; Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer, Berkay Ateş, Zuhal Gencer, Sevtap Özaltun, Berk Erçer, Osman Alkaş, Mahperi Mertoğlu, Ayşe Tunaboylu, Goncagül Sunar, Gonca Cilasun, Emre Taşkıran, Pelin Abay, Sinem Yener, Feriha Eyüboğlu ve Baran Can Eraslan'da dizinin oyuncuları arasında yer alıyor.

Gülizar dizisinin henüz ne zaman başlayacağı açıklanmadı. Dizinin yayın tarihi açıklandığında sizler için buradan duyuracağız.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Gülizar Dizisi Oyuncuları"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder