Gülizar 1.Bölüm

Kanal D ekranlarında başlayacağı duyurulan Gülizar dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat'ı başrolde izleyeceğiz. Peki ama Gülizar ne anlatacak, konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? 1.bölüm ne zaman yayınlanacak? Tüm bu sorulara bu konuda sizler için yanıt vermeye çalışacağız.

Gülizar dizisinin proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği uzun yıllardır televizyon ekranlarında yapımı bulunmayan Çağan Irmak'a ait. Gülizar'ın yapımcılığını O3 Medya üstleniyor. Dizinin başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat gibi isimler yer alıyor. Gülizar dizisinin oyuncu kadrosunun tamamını incelemek için Gülizar dizisi oyuncuları konumuza göz atabilirsiniz.

Peki, Gülizar'ın konusu nedir, bize neyi anlatacak?

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır. Kaynak: Kanal D 
Gülizar dizisinin çekimleri bir süredir devam ediyor. Dizinin ne zaman başlayacağına dair henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak Ocak ayı içinde dizinin yayın hayatına başlayacağı biliniyor. Yeni bir bilgi paylaşılması halinde sizlere buradan duyuracağız. Dilerseniz alttan birinci bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Gülizar 1.Bölüm Fragmanı


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Gülizar 1.Bölüm"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder