Fi Çi 5.Bölüm Kıyafetleri

PuhuTv'nin internet üzerinden yayınlanan dizisi Fi, adını fenomen diziler arasına yazdırdı. Geçen sezon yayınlanan ilk sezonun ardından bu yıl Çi adıyla ikinci sezonu yayınlanan diziyi milyonlarca kişi izliyor. Özellikle Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı Duru karakterinin cesur sahneleri oldukça ilgi çekiyor.Fi Çi'nin geçen hafta yayınlanan bölümünün ardından izleyiciler merakla 5.bölümü beklemeye başlamıştı. Dizinin 5.bölümü bu akşam PuhuTv'de izlenebilir olacak. Yine oldukça güzel bir bölümün izleyicileri beklediğini söyleyebiliriz. Bunun yanında dizinin her bölümün giyilen birbirinden şık kıyafetler de en az dizi kadar dikkat çekiyor. Biz de sizler için dizide giyilen kıyafetleri ve markalarını sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.

Fi Çi 5.bölümde giyilen kıyafetleri ve markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Özellikle Duru'nun kıyafetleri üzerine yoğunlaşsakta dizide giyilen kıyafetlerin hemen hemen hepsini burada bulabilirsiniz. Ayrıca Duru'nun tüm bölümlerde giydiği kıyafetleri Fi Çi Duru kıyafetleri başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Dizide giyilen ve burada yer almayan kıyafetleri yorum kısmından bildirmeniz halinde en kısa sürede araştırıp ekleyeme çalışacağız.

Fi Çi 5.Bölüm Kıyafetleri

(Kıyafetler ve markaları açıklandıkça buraya eklenecektir.)

Özge'nin ceketinin markası Rue.
Çantasının markası Güneş Mutlu.
Pantolonunun markası Mango. 

Duru'nun kazağının markası Que.

Duru'nun elbisesinin markası Nocturne.


Duru'nun kazağının markası Natalie Kolyozyan.
Gözlüğünün markası Tom Ford.
Paltosunun markası Paltoi.

Önceki bölümlerde giyilen kıyafetler için Fi Çi Kıyafetleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Duru'nun tüm bölümlerde giydiği kıyafetler için Duru kıyafetleri konumuzuz ziyaret edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Fi Çi 5.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder