Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri

Show Tv'nın beğenilen dizisi Çukur'un 9.bölümü 18 Aralık 2017 Pazartesi günü izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde izleyicileri yine heyecanlı ve gerilimli dakikalar bekliyor. Ancak biz bu yazımızda dizinin senaryosundan çok giyilen kıyafetlere odaklanacağız. Yamaç'ın yüzüğü, Vartolu'nun kıyafetleri, Sena'nın giydikleri ve dizide rol alan diğer oyuncuların giydiklerinin markalarını açıklandığı kadarıyla burada sizlerle paylaşacağız.

Çukur dizisi senaryosuyla izleyicileri ekranlara kilitlerken karakterlerin giydiği kıyafetlerin markaları da çok merak ediliyor. Dizilopedi olarak oyuncuların giydiği kıyafetleri sizler için araştırıyor ve markalarıyla birlikte paylaşıyoruz. Bu yazımızda da Çukur'un 9.bölümünde giyilen kıyafetleri paylaşacağız. Dizideki karakterlerden özellikle Sena'nın, Yamaç'ın ve Vartolu'nun giyimi çok dikkat çekiyor. Genel olarak bu karakterlere yoğunlaşsak da tüm oyuncuların kıyafetlerini paylaşmaya çalışıyoruz.

Çukur 9.bölüm kıyafetleri arasında aradığınız kıyafet yoksa yorum kısmından bildirmeniz halinde en kısa sürede konuya eklemeye çalışacağız.

Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri

(Kıyafetlerin markaları açıklandıkça buraya eklenecektir. Ara ara kontrol edebilirsiniz.)
Yamaç'ın yüzüğünün markası Bendis Takı.

(5.Bölüm) Vartolu'nun deri ceketinin markası Zara.
Vartolu'nun kolyesinin markası Bendis Takı.
Yamaç'ın kabanının markası Zara.

Sena'nın ceketinin markası Vero Moda.
Sena'nın kazağı ve gömleğinin markası Vero Moda.
Kabanının markası adL.
Sena'nın kazağı ve ceketinin markası Opia Pr.

Çukur 8.bölüm kıyafetleri için tıklayın!
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder