Çukur 8.Bölüm Kıyafetleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur'un 8.bölümü izleyicilerle buluştu. Yeni bölümde de yine ortalık fena halde karıştı. Koçovalılar'a mensub kadınların arasındaki gerginlik diziyi ilginç yerlere götürecek gibi duruyor. Diğer tarafta ise Vartolu'nun kendisine ihanet eden kişiyi bulma çabası devam ediyor. Orada neler olacak göreceğiz.

Çukur'un her bölümünde olduğu gibi bu bölümde de oyuncular tarafından birbirinden şık kıyafetler giyildi. Kadın karakterlerden Sena'nın giydiği hemen herşey izleyiciler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Bizde sizlere Sena'nın kabanlarını, bluzlarını, elbiselerini, takılarını ve kazaklarını burada markalarıyla birlikte sunmaya devam ediyoruz. Aynı şekilde erkek karakterlerden de Yamaç'ın her bölümde giydiği şık kıyafetler oldukça dikkat çekiyor. Onları da Çukur 8.bölüm kıyafetleri konumuzda sizler için paylaşacağız.

Dizi henüz yayınlanmadığı için elimizde çok fazla görsel bulunmuyor. Dizi yayınlandıktan sonra oyuncuların giydiği kıyafetlerin hemen hemen hepsini burada paylaşmış olacağız. Bölümde sonra sitemizi ziyaret ederek kıyafetleri ve markalarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz kıyafet burada yoksa yorum kısmından bildirmeniz halinde araştırması yapılacak ve en kısa sürede eklenmeye çalışacaktır.

(Vartolu'nun kıyafetleri ilgili olarak çok fazla hatta neredeyse hiç açıklama yapılmıyor. Bundan dolayı kıyafetlerini ve markalarını eklemekte güçlük çekiyoruz. Açıklama yapılması halinde eklemeler yapılacaktır. Bu konuda anlayışınızı bekliyoruz.)

Çukur 8.Bölüm KıyafetleriSena'nın kırmızı bluzunun markası Lidyana.
Sultan'ın giydiklerinin markası Ekol.


Sena'nın kabanının markası adL.


Sponsorlu Bağlantılar