Cennet'in Gözyaşları 12.Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan Cennet'in Gözyaşları dizisinin 11.bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Son bölümde ortalık yine fena halde karıştı. Bölümün sonu ise izleyicilere meraklandıracak şekilde bitti. Bundan dolayı dizinin sevenleri merakla yeni bölümü beklemeye başladı.

Cennet'in Gözyaşları dizisinin 12.bölümü 10 Aralık Pazar günü yayınlanacaktır. Yeni bölüme ait ilk fragman ise bugün itibarıyla yayınlanmıştır. Fragmanı sizler için sitemize ekliyoruz. İyi seyirler dileriz.

Cennet'in Gözyaşları 11.Bölümde Neler Olmuştu?

Arzu ve Cengiz, Rıza'nın ölümünden kendilerinin suçlanacağını düşündüğü için dönüşü olmayan bir hataya bulaşırlar. Cesedi ortadan kaldıracaklardır. Ne var ki Soyer Ailesi de Rıza'yı arıyordur. En son görüldüğü yerde arama çalışmaları sürerken Cennet ve Selim de kendi sıkıntılarıyla uğraşıyorlardır. Selim, Nilgün'ün Cennet'i kaçırtıp, öldürmeye çalıştığını öğrenmiştir artık. Ailesini affetmeye niyeti yoktur Selim'in. Şu anda da tek destekçisi Cennet'tir. Ama Rıza'nın kaybolduğu haberi onlara da ulaşır. Herkes Rıza'yı aramaya başlar. Hiçbir sır gömüldüğü yerde çok fazla kalmayacaktır.


Cennet'in Gözyaşları 12.Bölüm Fragmanı


Cennet'in Gözyaşları 11.Bölüm Kıyafetleri Burada!
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Cennet'in Gözyaşları 12.Bölüm Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder