Bizim Hikaye Kıyafet Sponsorları

Bizim Hikaye dizisi Fox Tv ekranlarında Perşembe günleri yayınlanmaktadır. Yoksul bir semtte oturan bir ailenin ve bu ailenin annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz'in hikayesini anlatmaktadır izleyicilere. Dizide Filiz karakterini birçok kaliteli yapımda yer almış olan Hazal Kaya canlandırmaktadır. Ayrıca dizide Burak Deniz, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı ve Nejat Uygur gibi isimler de yer almaktadır.Bizim Hikaye dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran yapımlardan biridir. Reyting listelerinin zirvesi için mücadele verirken sosyal medyanın da en çok konuşulan yapımları arasında yer almaktadır.

Dizinin hemen herşeyi izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilirken kıyafet sponsorları da merak edilmektedir. Özellikle Filiz ve Barış karakterlerinin giydiği kıyafetlerin markaları çok fazla aranmaktadır. #Dizilopedi olarak Bizim Hikaye kıyafet sponsorlarını sizler için bulabildiğimiz kadarıyla paylaşacağız. Kıyafetlerin markalarını da açıklandığı kadarıyla bu konuda sizlerle paylaşacağız.

Bizim Hikaye Kıyafet Sponsorları

Bizim Hikaye dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını sizler için burada paylaşacağız. Tüm kıyafetleri paylaşabilmemiz mümkün olmasa da açıklananları buraya ekleyeceğiz.

Dizinin bitiş kısmında gösterildiği üzere birçok sponsoru bulunmaktadır. Koton, Boyner, adL, Derimod, Mavi, Batik, Desa, DeFacto ve Trendyol gibi bilindik birçok marka dizinin sponsorları arasında yer almaktadır.

Barış'ın kombininin markası Mavi.
Diğer dizilerin kıyafet sponsorları için buraya tıklayın!
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Bizim Hikaye Kıyafet Sponsorları"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder