9 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

9 Aralık Cumartesi günü ekranlarda reyting mücadelesi veren birçok yapım bulunuyor. Yapımcılar ve kanallar için oldukça önemli olan reyting sonuçları, dizileri seven izleyiciler içinde son derece önemlidir. Zira beğendikleri dizinin reyting canavarına yakalanıp erken final yapmasını istemezler. Bundan dolayı da izledikleri dizinin bölümü yayınlandıktan sonra reytingleri öğrenmek isterler.

Bugün yayınlanan diziler arasında reytingi çok çok yüksek olan bir dizi bulunmuyor. Genel olarak birbirine yakın seyreden sonuçlarla karşılıyoruz. Total grubunda Show Tv ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisi geçen hafta birinci olmuştu. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz ise diziler arasında ikinci genelde ise 5. olmuştu. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları ise diziler arasında üçüncü genelde ise 6. olmuştu. Bunların dışında Kanal D ekranlarında İsimsizler, ATV'de Bahtiyar Ölmez ve TRT 1 ekranlarında da Kalk Gidelim dizisi reyting mücadelesinde yer aldı.

Geçen haftaki sonuçlar yukarıdaki şekildeydi. 9 Aralık 2017 Cumartesi günü içinse geçen haftaya benzer bir sonuç bekliyoruz. Ancak en net sonuçları sabah 10:00'da açıklanacak olan reyting sonuçlarıyla birlikte görmüş olacağız. Sabah 10'dan sonra sitemizi ziyaret ederseniz sonuçları inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz önceki günlere ait sonuçları dizi reytingleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

9 Aralık 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları

9 Aralık Reyting Sonuçları - TOTAL
9 Aralık Reyting Sonuçları - AB

9 Aralık Sosyal Medya Reytingleri

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "9 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder