8 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

8 Aralık Cuma günü televizyon ekranlarda birçok dizi izledik. Cuma günleri oldukça iddiali yapımların yer aldığı, reyting yarışının çetin geçtiği günlerden biri. Özellikle reyting canavarının dişlerini fazlasıyla gösterdiği şu dönemde, dizilerin reyting listesinin zirvesinde yer almak için verdiği yarışta oldukça çetrefilli geçmektedir.

Bugün için hemen her kanalda oldukça kaliteli yapımlar yer aldı. Kanal D ekranlarında 500.bölümüne doğru emin adımlarla ilerleyen Arka Sokaklar, Star Tv ekranlarında kendini izleyiciye sevdiren dizilerden biri olan İstanbullu Gelin, ATV'de Emrah'ın yer aldığı Aşk ve Mavi, Fox Tv ekranlarında izleyicilere neşeli anlar yaşatan Şevkat Yerimdar, TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdulhamid ve Show Tv ekranlarında Kalp Atışı dizisi yayınlandı. 

Tahminlerimize göre bu hafta da geçen haftaya benzer bir reyting listesi çıkacaktır. Total grubunda Arka Sokaklar dizisinin zirvede yer alacağını düşünsekte geçen hafta oldukça yakın sonuçlar çıkmıştı. Bundan dolayı İstanbullu Gelin veya Aşk ve Mavi dizisinin zirvede yer alması çokta şaşırtıcı bir sonuç olmayacaktır. Diğer gruplarda ise İstanbullu Gelin dizisi geçen haftalarda olduğu gibi zirvede yer alacaktır. Payitaht Abdulhamid dizisi ise Total'de biraz geride kalsa da diğer iki grupta ilk 3 içerisindeki yerini koruyacaktır.

8 Aralık 2017 Cuma Reyting Sonuçları

8 Aralık Reyting Sonuçları - TOTAL

8 Aralık Reyting Sonuçları - AB

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "8 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder