7 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

7 Aralık 2017 Perşembe günü reyting yarışında birbirinden iddiali yapımlar yer alıyor. Star Tv ekranlarında Siyah İnci, Kanal D'de Vatanım Sensin, Fox'da Bizim Hikaye ve Atv'de Kanatsız Kuşlar reyting yarışında yer alan yapımlardan bazıları.

Geçen hafta Total grubunda Bizim Hikaye birinci olurken, AB ve 20+ABC1 gruplarında birinciliği Vatanım Sensin dizisi almıştı. Bunların hemen ardından da Siyah İnci ve Kanatsız Kuşlar dizileri gelmişti. Bu hafta da buna benzer bir sonuç çıkacağını düşünüyoruz. Liderlik yarışı yine Bizim Hikaye ve Vatanım Sensin dizileri arasında geçti. Siyah İnci ve Kanatsız Kuşlar dizileri de zirveye gitgide daha da yaklaşıyor. Anlayacağınız Perşembe günü reyting yarışı gün geçtikçe kızışıyor.

7 Aralık Perşembe günü reyting sonuçları sabah 10 sularında açıklanacaktır. Sonuçlar açıklandığında sizler için sitemize ekleyeceğiz. O saatlerde sitemizi ziyaret ederseniz reyting sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca dizi reytingleri köşemizi ziyaret ederek diğer günlere ait sonuçlara ulaşabilirsiniz.

7 Aralık 2017 Perşembe Reyting Sonuçları

7 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - TOTAL
7 Aralık 2017 - 20+ABC1

7 Aralık 2017 - AB

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "7 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder