22 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

Cuma günü reyting sonuçlarına göre hangi dizi birinci oldu? İstanbullu Gelin mi, Arka Sokaklar mı? Aşk ve Mavi, Şevkat Yerimdar ve Kalp Atışı kaçıncı oldu? Tüm bunların detayını ve 22 Aralık 2017 reyting sonuçlarını bu konudan öğrenebilirsiniz.

22 Aralık 2017 günü ekranlarda birbirinden iddiali ve güzel yapımlar yer aldı. Star Tv ekranlarında oldukça beğenilen İstanbullu Gelin, Kanal D ekranlarında yılların eskitemediği Arka Sokaklar, Atv'de Emrah'ın dizisi Aşk ve Mavi, Show Tv'de Kalp Atışı ve Fox Tv'de Şevkat Yerimdar dizileri yer aldı.


Bugünün reyting sonuçlarında AB grubunda büyük ihtimalle İstanbullu Gelin birinci olacaktır. Total grubunda ise Arka Sokaklar'ın birinciliği göğüsleyeceğini düşünüyoruz. Aşk ve Mavi dizisi ise Total grubunda ilk 3 içerisinde yer alacaktır. Bir türlü reytinglerini istediği seviyeye çekemeyen Kalp Atışı dizisi ise Total'de ilk 20, AB'de ise ilk 10 içerisinde olacaktır.

22.12.2017 Cuma günü reyting sonuçları sabah saatlerinde resmi olarak açıklanacak ve buraya eklenecektir. Sonuçlar büyük ihtimalle yukarıdaki gibi olacak ama yine de resmi sonuçları görmek için sabah saatlerinde sitemizi tekrar ziyaret edebilirsiniz.

22 Aralık 2017 Reyting Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "22 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder