2 Aralık 2017 Dizi Reytingleri2 Aralık 2017 Cumartesi reyting açısında oldukça çetin geçene günlerden biridir. Bugün ekranlarda reyting yarışında yer alan birbirinde iddiali diziler yer almaktadır. Fox'da Kalbimdeki Deniz, Star'da Fazilet Hanım ve Kızları, Show'da Yeni Gelin, Kanal D'de İsimsizler ve Atv'de Bahtiyar Ölmez dizileri reyting mücadelesinde yer alan dizilerden bazılarıdır.

Reytingler ülkemizde 3 farklı grupta ölçülmektedir. Cumartesi günü için 3 grupta da zirvede yer alan yapımlar farklıdır. Zira yarış oldukça çetin geçmektedir. Kalbimdeki Deniz ve Fazilet Hanım ve Kızları dizileri zirve yarışında biraz daha öne çıkan yapımlardır. Hangisinin daha önde yer aldığını sabah saatlerinde açıklanacak olan resmi reytinglerde daha rahat göreceğiz.

Reyting sonuçları henüz açıklanmadığı için sizlere resmi bilgileri veremiyoruz. Ancak sabat 10-11 gibi sitemizi tekrar ziyaret ederseniz en net sonuçları öğrenebilirsiniz. Ayrıca önceki günlere ait reyting sonuçlarına sitemizin dizi reytingleri kategorisinden bakabilirsiniz.

2 Aralık 2017 Cumartesi Reyting Sonuçları

2 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - Total

2 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - AB

2 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - 20+ABC1Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "2 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder