18 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

18 Aralık 2017 Pazartesi günü ekranlarda reyting mücadelesi veren birçok yapım yer aldı. Peki, bugün hangi yapım birinci oldu? Çukur mu Söz mü? Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk kaçıncı oldu? Tüm bunların cevabını ve reyting sonuçlarını sizler için paylaşıyoruz.

Bugün reyting listesinin zirvesi için yarışan yapımlardan Söz ve Çukur biraz daha öne çıkıyor. Show tv ekranlarında yayınlanan Çukur, henüz yeni bir dizi olmasına rağmen büyük ses getirmeye devam ediyor. Sonuçlarda da ilk iki içerisinde yer alacaktır. Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisi de aynı şekilde ilk günden beri ses getiren yapımlar arasındadır. Sonuçlar açıklandığında Söz dizisini de ilk iki içerisinde göreceğimizi düşünüyoruz.

Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler dizileri ise reyting sonuçlarında ilk 10 içerisinde yer alacaktır. 18 Aralık Pazartesi günü reyting sonuçları resmi olarak açıklandığında bunları daha net öğreneceğiz. Sonuçlar sabah saatlerinde resmi olarak açıklanacak. Resmi sonuçlar açıklandıktan hemen sonra sizler için sitemizde paylaşacağız. Dilerseniz dizi reytingleri kategorimizi ziyaret ederek önceki günlere ait sonuçları inceleyebilirsiniz.

18 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

AB GRUBU

TOTAL GRUBU
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "18 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder