15 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

15 Aralık 2017 Salı reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu? İstanbullu Gelin mi? Arka Sokaklar mı? Şevkat Yerimdar, Kalp Atışı, Payitaht Abdulhamid, Aşk ve Mavi kaçıncı sırada yer aldı? Tüm bunların cevabını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

15 Aralık Salı günü ekranlarda birbirinden iddiali yapımlar yer aldı. Star Tv ekranlarında Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrolde olduğu İstanbullu Gelin, Kanal D ekranlarında yılların dizisi Arka Sokaklar, Atv ekranlarında Emrah'ın rol aldığı Aşk ve Mavi, Fox Tv ekranlarında Şevkat Yerimdar, Show Tv ekranlarında Kalp Atışı ve TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdulhamid dizisi izleyicilerin karşısına çıktı.


Bugün reyting mücadelesi açısından oldukça rekabetli geçen günlerden birisi. Zira her dizi reyting listesinin zirvesine oynuyor. Ancak bu haftada geçen haftalarda olduğu gibi İstanbullu Gelin dizisinin birinci olacağını düşünüyoruz. Hemen ardından Arka Sokaklar ve Payitaht Abdulhamid dizilerinin gelmesi muhtemel. Aşk ve Mavi dizisi ise tüm gruplarda ilk 5'i zorlayan yapımlardan biri. Show Tv ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisi ise bir türlü istediği reytingleri alamasa da AB grubunda ilk 10 arasında yer alacaktır.

15 Aralık 2017 reyting sonuçları sabah saatlerinde resmi olarak açıklanacak ve sitemize eklenecektir. O saatlerde sitemizi ziyaret ederseniz sonuçları inceleyebilirsiniz.

15 Aralık 2017 Salı Reyting Sonuçları

Reyting Sonuçları - AB 
Reyting Sonuçları - TOTAL

Sponsorlu Bağlantılar