12 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

12 Aralık 2017 Salı günü birbirinden iddiali dizilerin reyting mücadelesine tanıklık ettik. Bugün yayınlanan dizilerin hemen hepsi reyting yarışında zirveyi zorlayan yapımlardı. Özellikle Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizileri zirve için oldukça çetin bir mücadele verdi.

Bugün yayınlanan dizilerden Edho, Total reyting sonuçlarında geçen hafta olduğu gibi yine zirvede yer alacaktır. Hemen ardından Ufak Tefek Cinayetler'in geleceğini düşünüyoruz. AB reyting grubunda ise geçen hafta Ufak Tefek Cinayetler birinci olmuştu. Büyük ihtimalle yine birinci çıkacaktır. Zira reytingleri her geçen bölümde daha da yukarılara çıkan dizilerden biri UTC.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım İçin dizisi ise ilk bölümünde aldığı kötü sonucunda ardından yayınlanan 2.bölümde oldukça iyi bir reyting almıştı. Bugün yayınlanan bölümüyle de listenin üst sıralarında kendisine yer bulacaktır. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisi de Total reyting grubunda kendisine ilk 3 içerisinde yer bulacaktır. Diğer gruplarda da geçen haftalara benzer sonuçlar çıkacağını düşünüyoruz.

12 Aralık 2017 Salı günü reyting sonuçları sabah saatlerinde resmi olarak açıklanacaktır. Sonuçlar resmi olarak açıklandığında sizler için burada paylaşacağız. Dilerseniz diğer günlere ait reytinglere dizi reytingleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

12 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

20+ABC1 Reyting Sonuçları

AB Grubu Reyting Sonuçları

Total Grubu Reyting Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "12 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder