11 Aralık 2017 Dizi Reytingleri

11 Aralık 2017 Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı! Söz yine birinci! Detaylı incelemek için konunun altındaki görsellere bakınız.

11 Aralık 2017 günü ekranlarda reyting mücadelesi veren birbirinden iddiali diziler yer alıyor. Show Tv ekranlarında izleyicilere bol aksiyonlu sahneler sunan ve fenomen olma yolunda ilerleyen Çukur, Star Tv'de kahraman askerlerimizin hikayesini konu edinen Söz, Kanal D'de Siyah Beyaz Aşk ve Atv'de Kırgın Çiçekler gibi yapımlar yer alıyor.


Bugün yarışan diziler arasında Çukur ve Söz'ün biraz daha önde olduğunu söylemek gerekiyor. Gerek oyuncu kadroları gerekse de senaryoları itibarıyla izleyiciler tarafından en fazla izlenen yapımlar bunlar. Bunların hemen ardından Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk dizileri geliyor.

11 Aralık 2017 reytinglerinde Söz dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada zirvedeki yerini koruyacaktır. Çukur dizisi ise AB grubunda zirvede yer alabilir. Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler'in her zamanki oranda reyting alacağını düşünüyoruz.

Bugünün reyting sonuçları yarın sabah 10 sularında açıklanacaktır. Sonuçlar açıklandığında sizler için sitemizde paylaşacağız. O saatlerde sitemizi ziyaret ederseniz sonuçları inceleyebilirsiniz. Ayrıca önceki günlere ait sonuçlara dizi reytingleri alanımızdan ulaşabilirsiniz.

11 Aralık 2017 Reyting Sonuçları

11 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - TOTAL
11 Aralık 2017 Reyting Sonuçları - AB
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "11 Aralık 2017 Dizi Reytingleri"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder