Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının ses getiren dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 6.bölümüyle izleyenleri karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde olaylar bir türlü durulmak bilmedi. Oya'nın intikamı oldukça ağır oldu. Böylelikle dizi daha heyecanlı bir haldı. Ancak dizi çok heyecanlı bir noktada bitti. İzleyenler merakla 7.bölümü beklemeye koyuldu.

Ufak Tefek Cinayetler'in 7.bölümünde neler olacağına dair elimizde veri bulunmuyor ama fragman çok kısa bir süre içinde yayınlanacaktır. Yayınlandığında ilk izleyenlerden olmak için sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

6.Bölümde Neler Olmuştu?


Oya'nın muhteşem dönüşü...
Yıllardır aralarından su sızmayan kadınlar yoksa dağılıyor mu?
Harekete geçme vakti! Oya geri döndü, yerleşti. Şimdi Sarmaşık'ın kızlar grubuna bombayı atıyor. Yıllardır bozulmayan şer birliğini, bir gecede bozuyor Oya. Arzu, Merve ve Pelin ayrı taraflara savrulup, düşman oluyorlar birbirlerine. Pelin, Merve kapışması görülmeye değer. İkisi de birbirini Sarmaşık'tan dışlatma peşinde. Bir de işin içine Burcu girince, hepten karışıyor ortalık! Arzu diğer yanda, nihayet evini elinde tutabilmek için harekete geçiyor. Arzu'yu pasif ve aptal sananlar için şok edici günler başlıyor.

Dizilerde çalan şarkıları dinlemek için tıklayın!

Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm Fragmanı

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder