Söz 24.Bölüm 2.Fragmanı

Söz dizisinin 24.bölümü 4 Aralık Pazartesi günü Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 24.bölümüne ait ilk fragman yayınlandı. Bu fragmanın hemen ardından dizinin sevenleri 24.bölüm 2.fragmanını beklemeye başladı.
Söz 24.bölüm 2.fragmanı çok kısa bir süre içerisinde yayınlanacaktır. Fragman yayınlandığında sizler için burada paylaşacağız. Fragmanı ilk izleyenlerden olmak istiyorsanız düzenli olarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

23.Bölümde Neler Olmuştu?

Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim için tehlike henüz geçmiş değildir. Hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine geleceklerdir.

Tetikçi ile baş başa kalan Bahar ise ondan kurtulmanın bir yolunu aramaktadır. Yavuz’u da bu durumdan haberdar etmesi ile Tim ve Tetikçi karşı karşıya gelir. Yavuz ise Tetikçinin kendisi ile ilgili büyük bir sırrı sakladığından habersizdir.
Bir türlü haber alınamayan Hafız, herkesten habersiz, uzun bir yolculuğa çıkarken, Erdem’e gelen bir istihbarat ile Tim, sınır ötesindeki büyük bir operasyon için hazırlıklara başlar. 
Büyük planın en önemli iki ismi Agâh ve Çolak sözde yeni devletin yol haritasını çıkarmak üzere yabancı güçlerle bir araya gelir. Yavuz önderliğindeki Tim toplantı yerini bulabilecek midir?

Söz 24.Bölüm 2.Fragmanı

Fragmanda çalan türküyü dinlemek için tıklayın!
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Söz 24.Bölüm 2.Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder