Siyah Beyaz Aşk 8.Bölüm 2.Fragmanı

Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinin 8.bölüm ilk fragmanı yayınlandı. İlk fragmanın ardından izleyiciler merakla 8.bölüme ait 2.fragmanı beklemeye başladılar.

Siyah Beyaz Aşk 8.bölüm 2.fragmanı çok kısa bir süre içerisinde yayınlanacaktır. Fragman yayınlandığında buraya ekleyeceğiz.

8.Bölümde Neler Olacak?

Namık Emirhan'ın düşmanı Şahin Cigal'ın tuzağından kurtulmayı başaran Aslı ile Ferhat, bu olaydan sonra karşı karşıya gelirler. Aslı, dönüştüğü kişiyiy artık tanıyamamaktadır ve Ferhat'ın herkesin üstündeki olumsuz etkisinden çok rahatsızdır. Aslı, başına gelenlerin yanı sıra Ferhat'ın bu etkisini sonlandırmak ister. Ferhat'ın geçmişinin peşine düşen Aslı, hiç ummadığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Ferhat'ın acı dolu geçmişi, her şeyi en baştan düşünmesini sağlar. Öte yandan Aslı'nın sert sözleri karşısında çaresiz kalan Ferhat, kardeşi Gülsüm'ü kurtarmaya çalışır. Tüm ailesini bir arada tutmaya çalışırken, kendilerine gelecek her türlü tehlikeye karşı da hazırlıklı olması gerekmektedir.

8.Bölüm 2.Fragmanı İzle

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Siyah Beyaz Aşk 8.Bölüm 2.Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder