Bizim Hikaye 13.Bölüm Fragmanı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye, 12.bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Her geçen bölümünde dikkatleri daha da fazla üzerine çeken dizinin 13.bölümü 7 Aralık Perşembe günü yayınlanacaktır. 
Bizim Hikaye 13.bölüm fragmanı çok kısa bir süre içerisinde yayınlanacaktır. Fragman yayınlandığında sitemize hızlı bir şekilde eklenecektir.12.Bölümde Neler Olmuştu?
Filiz ailesini bir arada tutmak için kontrolü yeniden ele alır. Barış da kendini Filiz’e affettirme çabası içindedir. Ama Filiz onun yeniden hayatına girmesine izin vermez. Aniden Elibol ailesinin kapısını çalan bir akraba, ev üzerinde hak iddia ederek herkesi şaşkınlığa uğratır. Filiz ve kardeşleri evsiz mi kalacaklardır. 
Üniversite hocası Erkan da Rahmet’e bir matematik yarışmasına katılması için teklifte bulunur. Müjde bu tekliften hiç hoşlanmazken, Rahmet kendini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Hikmet de hala içini kemiren Asım şüphesinin peşinden gitmektedir. Asım’ın babası olup olmadığını kanıtlamak için bulduğu bütün çözümler sonuçsuz kalır. Ancak son anda aklına gelen bir fikir, onu sonuca çok yakınlaştırır. 
Fikri, Şeyma’nın evinde rahat hayatını sürdürmeye devam ederken, Tülayların evinde meydana gelen bir kaza, hepsinin soluğu kahvede almalarına sebep olur. Barış tüm bunların dışında kalmaya daha fazla dayanamaz. Barış’ın hamlesi, Filiz’le ilişkilerini ciddi anlamda değiştirecektir.

 Bizim Hikaye 13.Bölüm Fragmanı

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum "Bizim Hikaye 13.Bölüm Fragmanı"

Yorumlama biçimi kısmından Anonim'i seçerek hızlıca yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder